Super simpel. Heb je pindakaas in huis?

Schil de gember en hak deze fijn. Snijd de lente ui in dunne ringen. Snijd de rode paprika en courgette in blokjes. Snijd de champignons in plakjes. En de rode peper in fijne stukjes. Giet de kikkererwten af en spoel ze om in een vergiet.
Zet een hapjes pan op hoog vuur en doe hier een klein beetje olie in. Pers de knoflook uit boven de pan. Bak de gember, rode peper en lente ui 1 minuut op hoog vuur.
Doe dan de gesneden courgette, champignons en paprika erbij en bak deze nog een minuutje mee. Voeg de sojasaus toe en zet het vuur laag.
Doe dan de pindakaas, appelciderazijn, de ahornsiroop en 200 ml water in een kommetje en klop dit even goed door met een vork.
Voeg dit toe aan de pan met de groenten. Voeg ook de kikkererwten toe. Eventueel kun je nog wat water toevoegen als het te dik is. Warm goed door.
Rooster ondertussen de pinda’s in een pannetje.
Voeg peper naar smaak toe en serveer met de geroosterde pinda’s en eventueel met zilvervliesrijst.

Deze smoothies is niet voor beginners. De gember en kurkuma maken dit een spannend drankje!
veganHeerlijke salade met zwarte bonen, mango, paprika en een frisse dressing van mango en limoen.
vegan
Mijn naam is Priscilla Weterings en als erkend diëtist geef ik jou graag voedingsadvies. Voor een gezondere leefstijl of bij ziekte en/of klachten. Mijn specialismen zijn plantaardige voeding en emotie-eten.