Couscous met spitskool, mangochutney en falafel

  • Portie
  • 2 personen
  • Tijd
  • 15 min.
  • Benodigdheden

Ingrediënten

  • 125 gr couscous
  • 3 el olijfolie
  • 1 rode ui
  • 10 gr verse koriander
  • 2 tl gemalen komijn
  • 300 gr gesneden spitskool
  • 120 gr falafelballetjes
  • 70 gram mangochutney
  • peper

Voedingswaarden


Bereid de couscous zoals dat staat aangegeven op de verpakking.

Snijd de ui grof. Verhit 1 eetlepel olijfolie in een hapjespan en fruit de ui 1 minuutje. Schep de komijn erdoorheen. Voeg vervolgens de spitskool toe en bak in 4 minuten knapperig en gaar.  

Verhit in een andere pan de rest van de olijfolie en bak de falafel in een paar minuutjes goudbruin.  

Neem een vork en roer de couscous los. Schep de couscous door de spitskool heen. Breng op smaak met de chutney en peper. Schep met de balletjes op de borden en garneer met de blaadjes koriander.


Bekijk ook...

Dahl met pompoen en kokosmelk

Dahl met pompoen en kokosmelk

Voedzaam en makkelijk te maken.

Salade met gerst, spinazie, nectarines en frambozendressing

Salade met gerst, spinazie, nectarines en frambozendressing

Zooo lekker deze frambozendressing. Met krokante kikkererwten en zoete nectarine.

Pittige Thaise papayasalade

Pittige Thaise papayasalade

Pittig en smaakvol. Én toch snel klaar.

Hallo, leuk dat je er bent!

Mijn naam is Priscilla Weterings en als erkend diëtist geef ik jou graag voedingsadvies. Voor een gezondere leefstijl of bij ziekte en/of klachten. Mijn specialismen zijn plantaardige voeding en emotie-eten.

Het is mogelijk om vrijblijvend een eerste afspraak te maken!

Je vindt mijn praktijk in het Westland bij logopedie praktijk Peter Helderop bij Basisschool de Zeester in Monster. Online consulten ook mogelijk. Vergoed door zorgverzekeraars.

Diëtistenpraktijk Silla wordt vergoed door: