Zet een pan op het vuur om daar de bloemkool in te koken. Verwarm de oven voor op 200 graden Celsius. Snijd de bloemkool in kleine roosjes. Kook de bloemkool 15 minuten.
Snipper de ui. Doe een beetje olie in een hapjespan en bak de ui samen met het gehakt. Voeg de passata toe en de oregano. Breng op smaak met peper.
Voor de nepkaas… Blend de gistvlokken samen met de cashewnoten in een keukenmachine.
Pureer na 15 minuten koken de bloemkool met de soja cuisine met een staafmixer.
Giet de mais en de kidneybonen af, spoel om in een vergiet.
Pak de ovenschaal en vul in laagjes. Eerst met het gehakt-tomaatmengsel. Strooi dan de mais en kidneybonen eroverheen. Schep vervolgens de bloemkool puree er overheen. En als laatst; het nepkaas mengsel met de cashewnoten en gistvlokken.
15 minuten in de oven. Houd wel een oogje in het zeil zodat het niet verbrandt. Eet smakelijk!
Mijn naam is Priscilla Weterings en als erkend diëtist geef ik jou graag voedingsadvies. Voor een gezondere leefstijl of bij ziekte en/of klachten. Mijn specialismen zijn plantaardige voeding en emotie-eten.
Het is mogelijk om vrijblijvend een eerste afspraak te maken!
Je vindt mijn praktijk in het Westland bij logopedie praktijk Peter Helderop bij Basisschool de Zeester in Monster. Online consulten ook mogelijk. Vergoed door zorgverzekeraars.