Andijvie met blauwaderkaas, pecannoten en (nashi)peer

Andijvie met blauwaderkaas, pecannoten en (nashi)peer

Snel een lekkere maaltijd op tafel! Fris, zoet en knapperig!

Portie

  • 2 porties

Bereidingstijd

  • 15 min.

Benodigdheden

  • oven

Ingrediënten

  • 500 g andijvie
  • 150 g blauwaderkaas
  • 50 g pecannoten
  • ½ ciabattabrood
  • 1 el honing
  • 1,5 nashipeer of 2 gewone peren

Voedingswaarden

Ik mocht weer eens wat onbekend exotisch fruit van Discovered uitproberen. Deze keer was het de nashipeer. Heel apart, het heeft namelijk de structuur en de vorm van een appel maar de smaak van een peer! Dat is toch gek? Zeker uitproberen als je eens de kans krijgt. Dit recept kun je ook maken met een normale peer.


Oven voorverwarmen op 225 °C. Bak de ciabatta zoals op de verpakking staat aangegeven. 

Peer schillen, van klokhuis ontdoen en in partjes snijden. Kook de andijvie in 3 minuten beetgaar. Rooster de pecannoten even.

Meng de partjes peer met de andijvie in de pan. Warm eventjes mee. Schep het geheel vervolgens op een bord. Verkruimel de kaas en strooi de peccannoten erover. Giet de honing eroverheen. Snijd per persoon 3 sneden ciabatta en leg die ernaast op het bord.  

Eet smakelijk!


De nashipeer


Meer recepten met tag

vegetarisch snel

Bekijk ook...

Cannellini bonen met boerenkool
Cannellini bonen met boerenkool

Tomaten, bonen, boerenkool en lekker veel kruiden!

vegan vetarm makkelijk snel
Super snelle spinaziesoep met basilicum en pistache
Super snelle spinaziesoep met basilicum en pistache

HEEL snel klaar. Zo kan een soepje (bijna) altijd wel.

vegan snel
Home Made Granola
Home Made Granola

Voor in je yoghurt natuurlijk! Heerlijk voedzaam & krokant.

vegan vegetarisch
Hallo, leuk dat je er bent!

Mijn naam is Priscilla Weterings en als erkend diëtist geef ik jou graag voedingsadvies. Voor een gezondere leefstijl of bij ziekte en/of klachten. Mijn specialismen zijn plantaardige voeding en emotie-eten.